دوره Professional

 

این دوره مختص افرادی است که تمایل به خرید شخصی جت پک را داشته و یا میخواهند بطور حرفه ای این ورزش را دنبال کرده،خود را جهت شرکت در مسابقات آماده کنند.لازمه ورود به این دوره پشت سر نهادن دوره رایدری ،داشتن گواهینامه رایدری جت پکهای آبی،داشتن حداقل Log Book پانزده ساعت استفاده از جت پکهای آبی در یکی از کلوپهای مورد تایید انجمن ورزشهای دریایی کشور،داشتن گواهینامه C راندن جت اسکی و حداقل یکبار حضور در یک مسابقه کشوری جت پکهای آبی خواهد بود.

در این دوره علاوه بر مطالب دوره های رایدری و اپراتوری،فرد با انواع مانورهای پیشرفته جهت شرکت در مسابقات بین المللی آشنا شده،قوانین و مقررات مسابقات را می آموزد.همچنین با تکنیکهای مختلف جهت مدیریت شیلنگ هنگام اجرای مانور آشنا میشود.

مختصری از مانورهای آموزش داده شده در این دوره بشرح زیر میباشد:

 

Dolphin Dive  : شیرجه دلفینی مستقیم رو به جلو و از ارتفاع کمتر از 6 متر به درون آب.

Huge Dolphin : شیرجه دلفینی مستقیم رو به جلو و از ارتفاع بیش از 6 متر به درون آب.

Back Dolphin/Reverse Dolphin: شیرجه دلفینی بسمت عقب و از هر ارتفاعی.

Swag/Swaged out Dolphin: شیرجه دلفینی بسمت جلو و یا عقب در حالیکه نوعی استایل و یا حالت خاصی به آن اضافه کرده اید.( حالت رقص، ژستی خاص و یا یک حالت شخصیتی جدید )

Back Flip: چرخش بسمت جلو و یا عقب ( پشتک زدن ) بطوریکه فلای بورد بسطح آب برخورد نکند.

Back to Back: اجرای دو بک فیلیپ پشت سر هم در هنگام بالا رفتن یا پایین آمدن بسمت آب. این مانور میتواند با کمی مکث بین دو بک فیلیپ نیز صورت بگیرد.

Layout Back Flip: پرواز به بالاترین ارتفاع ممکن و استفاده کردن از کل شیلنگ، یک مکث کوچک و سپس انجام مانور بک فیلیپ طولانی از همان ارتفاع بگونه ای که بدن در حالت مستقیم قرار گرفته کمتر انحنا پیدا کند.

طول مدت این دوره 4 روز بوده که یک روز آن آموزش تئوری در داخل کلاس و 3 روز دیگر روزی 2 ساعت آموزش فشرده همراه با مربی در داخل آب خواهد بود.کلیه آموزشهای عملی با جت اسکیهایی با توان 260 اسب بخار ببالا همراه با کیت گاز بیسیم میباشد.

حداقل سن لازم جهت ثبت نام در این دوره آموزشی 16 سال تمام میباشد.

 

لینکهای مرتبط

  • logo_1_scroller_thumb.png
  • logo2
  • logo3
  • logo5
  • logo6
  • logo7
  • logo8
  • logo9

آمار بازدید سایت

امروز76
دیروز4
هفته80
ماه497
کل117327

با ما در تماس باشيد

98-9125039333+

98-9372624210+

98-9124028174+

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید